Szukaj
Close this search box.

Odsłaniamy prawdę o posłance Dorocie Rutkowskiej – relacja z pikiety

Od jakiegoś czasu w Bełchatowie na os. Binków wisi sympatyczny plakat reklamujący panią poseł Dorotę Rutkowską.

Od jakiegoś czasu w Bełchatowie na os. Binków wisi sympatyczny plakat reklamujący panią poseł Dorotę Rutkowską.

Ostatnio można zauważyć pewien zabieg wśród polityków platformy. Aby zatuszować swoje niekorzystne dla Polaków głosowania starają się pokazać jako fajni ludzie. Chcą odwrócić uwagę od tego, że np. poparli prawo do zabijania i wypromować się jako mili, sympatyczni obywatele.

Bełchatowscy wolontariusze Fundacji Pro-Prawo do Życia zachowali jednak czujność i przypomnieli jak naprawdę wygląda polityka pani poseł Doroty Rutkowskiej, że jej postępowanie nie jest w cale miłe i sympatyczne. Dopuszcza ona w końcu prawo do tego, że można zabić dziecko w łonie matki jeżeli ono kwalifikuje się do tego zgodnie z polskim prawem.

Ponadto podobnie jak pani poseł Elżbieta Radziszewska – Dorota Rutkowska również przedstawia się jako katolik. Jednak bełchatowianie nie są ślepcami i znają już całą prawdę. Sami też podpisywali się już wielokrotnie pod projektami chroniącymi życie ludzkie od poczęcia.

Podczas samej pikiety mieszkańcy os. Binków podchodzili zainteresowani do miejsca zgromadzenia publicznego, chętnie brali koszulki i naklejki z logiem Fundacji oraz wyrażali poparcie dla działań wolontariuszy.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator bełchatowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN