Szukaj
Close this search box.

Odpowiadamy za oddany głos

Celem pikiety było też zwrócenie uwagi społeczeństwa na poglądy, jakimi się kierują kandydaci do Urzędu Prezydenta RP. Wielu z nas nie uświadamia sobie jak wiele w kwestii obrony życia zależy od tego, na kogo oddamy swój głos.

W sobotę 11 kwietnia w Rzeszowie przed jedną z największych galerii handlowych odbyła się pikieta przeciw zabijaniu nienarodzonych dzieci.
Celem pikiety było też zwrócenie  uwagi społeczeństwa na poglądy, jakimi się kierują kandydaci do Urzędu Prezydenta RP. Wielu z nas nie uświadamia sobie jak wiele w kwestii obrony życia zależy od tego, na kogo oddamy swój głos. Niestety większość społeczeństwa nie zadaje sobie zbyt wiele trudu, by poznać poglądy polityków, których  popierają. Dlatego są potrzebne takie akcje jak ta w Rzeszowie, by budzić wrażliwość społeczną i świadomość. Jak jest to ważne pokazuje przykład pewnego pana, który podszedł do mnie w trakcie trwania pikiety i podziękował – jak to sam określił – za „otwarcie mu oczu i uświadomienie, że to on swoim oddanym głosem na konkretnego polityka opowiada się po stronie życia lub cywilizacji śmierci.”
Fundacja Pro-prawo do Życia przeprowadza takie i inne akcje w całej Polsce. Zapraszamy i Ciebie, byś włączył się w walkę w obronie nienarodzonych dzieci.

Aby robić to skutecznie zapraszany cię na kurs dla obrońców życia.
W Rzeszowie taki kurs będzie już w sobotę 18 kwietnia.
Jak się zapisać?

[button link=”http://www.proprawodozycia.pl/dolacz_do_n…/kursy-dla-proliferow/” color=”green” newwindow=”yes”] WYPEŁNIJ FORMULARZ[/button]
lub napisz na:
kontakt@proprawodozycia.pl
Dołącz do nas! Aborterzy po swojej stronie mają polityków i wielkie pieniądze. Nienarodzone dzieci mają tylko Ciebie!

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Przemysław Sycz – członek rzeszowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia; w zeszłym miesiącu Sąd Rejonowy w Rzeszowie zabronił mu nazywania aborcji, dokonywanych w Szpitalu Pro-familia w Rzeszowie zabijaniem[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN