Szukaj
Close this search box.

Odczłowieczenie, czyli słownik aborcjonistów. Odc. 6 – eugenika

Kolejne hasło, którego „wyjaśnienia” podjęły się Dziewuchy, to eugenika. Wg nich: eugenika → pato-embriologia. Słownik Języka Polskiego precyzuje: „eugenika – nauka głosząca doskonalenie rasy ludzkiej poprzez zmiany genetyczne i stwarzanie odpowiednich warunków rozwoju”. W praktyce z eugeniką mamy do czynienia w sytuacji eliminacji ludzi, którzy z różnych względów nie przystają do arbitralnie przyjętej przez kogoś „normy”.

Kolejne hasło, którego „wyjaśnienia” podjęły się Dziewuchy, to eugenika. Wg nich:

eugenika → pato-embriologia

Słownik Języka Polskiego precyzuje:

eugenika – nauka głosząca doskonalenie rasy ludzkiej poprzez zmiany genetyczne i stwarzanie odpowiednich warunków rozwoju”

W praktyce z eugeniką mamy do czynienia w sytuacji eliminacji ludzi, którzy z różnych względów nie przystają do arbitralnie przyjętej przez kogoś „normy”. W 2015 roku ponad 95% aborcji w Polsce wykonano z powodu podejrzenia u dziecka choroby lub jego nieodwracalnego uszkodzenia (jest to właśnie tzw. przesłanka eugeniczna). Eugenika oznacza tu więc setki (jeśli nie tysiące) dzieci zabijanych w Polsce w majestacie prawa.

A o co walczą Dziewuchy? Między innymi o to, aby w dalszym ciągu możliwe było zabijanie chorych dzieci. To nie jest pato-embriologia drogie panie, to jest patologia.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ania-trutowska.jpg[/author_image] [author_info]Anna Trutowska – Fundacja Pro Prawo do Życia, Kraków[/author_info] [/author]

Zobacz również:
Odc. 3 – człowiek
Odc. 4 – działanie antynidacyjne
Odc. 5 – dziecko poczęte, nienarodzone

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN