Szukaj
Close this search box.

Odczłowieczenie, czyli słownik aborcjonistów – odc. 2 ateizacja, cywilizacja śmierci

Jak twierdzą zwolennicy ludobójstwa: ateizacja, cywilizacja śmierci › cywilizacja oparta na wartościach humanistycznych i wiedzy naukowej, bezwyznaniowość, świeckość, humanizm, uniwersalizm, etyka, odreligijnienie władz państwowych, cywilizacja zachodnia.

Jak twierdzą zwolennicy ludobójstwa:

ateizacja, cywilizacja śmierci › cywilizacja oparta na wartościach humanistycznych i wiedzy naukowej, bezwyznaniowość, świeckość, humanizm, uniwersalizm, etyka, odreligijnienie władz państwowych, cywilizacja zachodnia.

Tymczasem internetowy Słownik Języka Polskiego humanizm określa jako: postawę intelektualną i moralną, wyrażającą się zainteresowaniem sprawami człowieka oraz poszanowaniem jego wolności i godności. Jeśli ktoś więc nazywa cywilizację śmierci cywilizacją opartą na wartościach humanistycznych, jest hipokrytą. Gdzie tu poszanowanie wolności i godności dziecka nienarodzonego, jeśli rościmy sobie prawo do zamordowania go, choćby dla odzyskania należnych sobie metrów mieszkania, bądź z każdego innego powodu?

Czy cywilizacja śmierci jest cywilizacją wiedzy naukowej? Dlaczego więc, jeśli nauka jasno dowodzi, że człowiek jest człowiekiem od poczęcia, zakłamujemy tę naukę i wymyślamy bajki o życiodajnym kanale rodnym kobiety lub byciu człowiekiem od chwili posiadania świadomości?

Ciężko jest również pojąć, dlaczego feministki tak chętnie zrównują ateistów z aborcjonistami. I wśród nich jest wielu, którzy potrafią pojąć, że ludzi się nie zabija. Zapewne mniej ich, niż wśród katolików, ale czy na tyle mało, żeby wysilać się na manipulowanie hasłem „ateizacja”? Zwłaszcza że antyaborcyjna postawa wynika raczej z podstawowych zasad biologii, niż teologii.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN