Szukaj
Close this search box.

Ochroniarz utrudniający zbieranie podpisów ma zapłacić 1132 zł kary

21 maja br. sąd II Instancji dla Wrocławia-Śródmieście potwierdził pierwotny wyrok dla Edwarda D., ochroniarza firmy Juwentus. Strażnik zostało obwiniony o to, że w dniu 25 maja 2016 r. użył gróźb karalnych wobec członka Fundacji Pro – Prawo do Życia.

21 maja br. sąd II Instancji dla Wrocławia-Śródmieście potwierdził pierwotny wyrok dla Edwarda D., ochroniarza firmy Juwentus. Strażnik zostało obwiniony o to, że w dniu 25 maja 2016 r. użył gróźb karalnych wobec członka Fundacji Pro – Prawo do Życia, a także przeszkadzał w wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej „Stop Aborcji” przez wyrywanie podkładki na karty do podpisów. Edward D. ma zapłacić łącznie 1131 zł  na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym, Pomocy Postpenitencjarnej oraz z tytułu kosztów zastępstwa procesowego.

Strażnik użył słów: „żeby cię jutro nie znaleźli w jakimś kanale”. Sędziemu tłumaczył, że dla niego to znaczy to samo co: kopnąć kogoś w tyłek, a przez leżenie w kanale rozumiał to, aby członek Fundacji przemyślał swoje czyny.

Mamy również nadzieję, że sądy będą się zajmować nie tylko agresywnymi aborcjonistami, ale i samymi mordercami dzieci poczętych. Ci drudzy zarabiają chociażby na sprzedaży środków wczesnoporonnych.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN