Obłuda Kidawy: Uchodźców trzeba przyjmować, dzieci poczęte wolno zabijać

Poseł Kidawa-Błońska, nawołując do przyjmowania uchodźców, powiedziała, że powinniśmy przyjmować uchodźców "dlatego, że przestrzegamy dekalogu". W Dekalogu o przyjmowaniu uchodźców nic nie ma. Jest natomiast przykazanie: Nie zabijaj.

Poseł Kidawa-Błońska, nawołując do przyjmowania uchodźców, powiedziała, że powinniśmy przyjmować uchodźców “dlatego, że przestrzegamy dekalogu”. W Dekalogu o przyjmowaniu uchodźców nic nie ma. Jest natomiast przykazanie: Nie zabijaj.

Kiedy jednak w Sejmie był projekt zakazujący zabijania poczętych dzieci, p. Kidawa była przeciw. Skąd takie fałszywe odwołanie do Dekalogu? Możliwe, że przyczyną była ignorancja, ale bardziej prawdopodobna jest obłuda.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/mariusz-dzierżawski.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski – Członek Zarządu Fundacji Pro – Prawo do życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN