Szukaj
Close this search box.

’Obiektywizm’ ważniejszy od zabijanych dzieci dla Urzędu Miasta Aleksandrów Łódzki

wyst.Aleksandrow2013-10-27W dniach 27 - 30 października 2013 odbyła się w Parafii p.w. Świętych Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim wystawa "Wybierz życie". Miała ona na celu pobudzenie sumień aleksandrowian i pokazanie, że aborcja to zwyczajne ludobójstwo. Wzbudziła ona niemałe kontrowersje w lokalnym Urzędzie Miejskim.

wyst.Aleksandrow2013-10-27W dniach 27 – 30 października 2013 odbyła się w Parafii p.w. Świętych Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim wystawa „Wybierz życie”. Miała ona na celu pobudzenie sumień aleksandrowian i pokazanie, że aborcja to zwyczajne ludobójstwo. Wzbudziła ona niemałe kontrowersje w lokalnym Urzędzie Miejskim.

Na profilu facebook Aleksandrowa napisano wiadomość o wystawie, którą skomentowało krytycznie wiele osób. Lokalna telewizja internetowa, podległa Urzędowi, zrobiła również krótki materiał o wystawie. Większość osób w tej audycji była niechętna plakatom, ale część je poparła. We wszystkich materiałach Urzędu pojawiła się nieścisłość, jakoby wystawę zdjęto już w środę dzięki nagłośnieniu sprawy przez nich. Nie jest to prawda, bo wystawę zaplanowaliśmy od początku na tak krótki okres czasu.

O „akcji protestacyjnej” Urzędu Miasta dowiedziałem się dopiero w czwartek, przeglądając Internet. Wysłałem również e-mail ze sprostowaniem, do którego nikt się nie ustosunkował. Telewizja Aleksandrów swoją audycję (źródło: http://tv.aleksandrow-lodzki.pl/index.php?id=61 ) postanowiła zakończyć bez komentarza. Ciekawe, z jakiej przyczyny sprawa tak oczywista jak zabijanie dzieci pozostawiana jest bez komentarza? Polityka, źle pojęty obiektywizm, ideologia? Jednego jestem pewien – działania na rzecz życia ludzkiego będą w naszym regionie prowadzone dalej.

Kontrowersje wokół nich tylko utwierdzają w tym, że trzeba je prowadzić dalej.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN