Szukaj
Close this search box.

Obcokrajowcy na pikiecie pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu

W czwartek 11.10.2018 w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. Tym razem na uwagę zasługują odwiedzający nas i przychylnie nastawieni młodzi obcokrajowcy.

W czwartek 11.10.2018 w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58.

Tym razem na uwagę zasługują odwiedzający nas i przychylnie nastawieni młodzi obcokrajowcy – para dziennikarzy, która fotografowała pikietę i przeprowadziła wywiad z jednych z uczestników oraz pani na rowerze.

W pikiecie uczestniczyła uczestniczyły trzy panie i sześciu panów. Odmówiliśmy Różaniec Święty w intencji nawrócenia wszystkich zwolenników zabijania poczętych, a jeszcze nienarodzonych dzieci.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN