O łaskę skruchy – pikieta na Wrocławskim Rynku

W sobotę 28.04.2018, w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych na Rynku we Wrocławiu przy rogu ulic Oławskiej i Świdnickiej. Organizatorem był Jan Both. Pikieta, poza drobnymi ustnymi zaczepkami niektórych przechodniów, miała spokojny przebieg.

W sobotę 28.04.2018, w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych na Rynku we Wrocławiu przy rogu ulic Oławskiej i Świdnickiej. Organizatorem był Jan Both.

Pikieta, poza drobnymi ustnymi zaczepkami niektórych przechodniów, miała spokojny przebieg. Uczestniczyło w niej pięciu panów i pięć pań.

Podczas pikiety odmówiliśmy Różaniec Święty w intencji nawrócenia wszystkich zwolenników aborcji, ale także o życie wieczne dla zmarłego dwuletniego Alfiego Evansa, o łaskę skruchy dla winnych jego śmierci i o to, aby takie tragedie, jak ta w Wielkiej Brytanii, już nigdy nie miały miejsca.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN