Szukaj
Close this search box.

O łaskę skruchy – pikieta na Wrocławskim Rynku

W sobotę 28.04.2018, w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych na Rynku we Wrocławiu przy rogu ulic Oławskiej i Świdnickiej. Organizatorem był Jan Both. Pikieta, poza drobnymi ustnymi zaczepkami niektórych przechodniów, miała spokojny przebieg.

W sobotę 28.04.2018, w godzinach 16:00-17:30 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych na Rynku we Wrocławiu przy rogu ulic Oławskiej i Świdnickiej. Organizatorem był Jan Both.

Pikieta, poza drobnymi ustnymi zaczepkami niektórych przechodniów, miała spokojny przebieg. Uczestniczyło w niej pięciu panów i pięć pań.

Podczas pikiety odmówiliśmy Różaniec Święty w intencji nawrócenia wszystkich zwolenników aborcji, ale także o życie wieczne dla zmarłego dwuletniego Alfiego Evansa, o łaskę skruchy dla winnych jego śmierci i o to, aby takie tragedie, jak ta w Wielkiej Brytanii, już nigdy nie miały miejsca.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN