Szukaj
Close this search box.

Nowy samochód antyaborcyjny jeździ już po Warszawie!

Nie ustajemy w pokazywaniu prawdy o zabijaniu nienarodzonych i budzeniu sumień ludzi na ulicach. Poza pikietami, bilbordami oraz innymi przedsięwzięciami w ramach akcji "Szpitale bez aborterów", na ulice polskich miast wypuściliśmy samochody, oklejone plakatami.

Nie ustajemy w pokazywaniu prawdy o zabijaniu nienarodzonych i budzeniu sumień ludzi na ulicach. Poza pikietami, bilbordami oraz innymi przedsięwzięciami w ramach akcji „Szpitale bez aborterów”, na ulice polskich miast wypuściliśmy samochody, oklejone plakatami.

I tak od 11 marca po ulicach Warszawy jeździ Mercedes Sprinter oklejony banerami. Samochód przez kolejne tygodnie będzie jeździł po województwie mazowieckim, odkłamując proaborcyjną propagandę.

Dziękujemy naszym darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, że Sprinter już jeździ. To dzięki Wam polskie szpitale mogą znów stać się miejscem, gdzie się leczy, a nie zabija.

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN