Nowy samochód antyaborcyjny jeździ już po Warszawie!

Nie ustajemy w pokazywaniu prawdy o zabijaniu nienarodzonych i budzeniu sumień ludzi na ulicach. Poza pikietami, bilbordami oraz innymi przedsięwzięciami w ramach akcji "Szpitale bez aborterów", na ulice polskich miast wypuściliśmy samochody, oklejone plakatami.

Nie ustajemy w pokazywaniu prawdy o zabijaniu nienarodzonych i budzeniu sumień ludzi na ulicach. Poza pikietami, bilbordami oraz innymi przedsięwzięciami w ramach akcji “Szpitale bez aborterów”, na ulice polskich miast wypuściliśmy samochody, oklejone plakatami.

I tak od 11 marca po ulicach Warszawy jeździ Mercedes Sprinter oklejony banerami. Samochód przez kolejne tygodnie będzie jeździł po województwie mazowieckim, odkłamując proaborcyjną propagandę.

Dziękujemy naszym darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, że Sprinter już jeździ. To dzięki Wam polskie szpitale mogą znów stać się miejscem, gdzie się leczy, a nie zabija.

 

 

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN