Szukaj
Close this search box.

Nowy Jork zakaże usuwania kotom pazurów. Zabijanie dzieci do porodu nadal legalne.

Stan Nowy Jork może być pierwszym, który zakaże usuwania kotom pazurów, gdyż jak twierdzą twórcy projektu – praktyka ta jest barbarzyńska. Nie przeszkadzało zaś tym samym politykom zalegalizować kilka miesięcy temu aborcję aż do porodu.

Nie wprowadzono również prawa nakazującego ratowanie dzieci żywo urodzonych po takiej aborcji, co doprowadziło do tego, że legalne jest zabicie urodzonego dziecka poprzez zaniechanie udzielenia pomocy.

Ciekawe jest również to, że Nowojorskie Stowarzyszenie Weterynarzy sprzeciwia się tej ustawie, podając przykłady kotów, które nie przestają drapać mebli i ludzi, czy sytuacji, w której właściciel kota ma osłabiony system odpornościowy i zadrapanie kota mogłoby spowodować znaczny uszczerbek na zdrowiu.

Widać więc wyraźnie, że Nowy Jork od zalegalizowania dzieciobójstwa robi kolejny krok w kierunku nieszanowania życia człowieka, bo odtąd to kot ma rządzić właścicielem, a nie odwrotnie! Wydaje się więc oczywiste, że skoro życie małego dziecka nic nie znaczy, to wkrótce przyjdzie pora na odebranie praw kolejnym grupom ludzi.

Źródło: https://www.nbcnews.com/…1013541

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN