Nowi proliferzy we Wrocławiu

W ostatnią sobotę stycznia odbył się kurs dla proliferów we Wrocławiu - mieście, gdzie aparat władzy lokalnej „poluje” na obrońców życia. Współczesnych żołnierzy niezłomnych nie zabrakło na szkoleniu przygotowującym do działań w stolicy Dolnego Śląska.

Oprócz poznania twardej, brutalnej rzeczywistości, były i chwile uśmiechu, gdy omawialiśmy absurdy lewicowego toku myślenia. Nie zabrakło wspólnego, niemal rodzinnego obiadu oraz rozmów w kuluarach.

Najbardziej cieszy konkretna, zdecydowana deklaracja uczestników do działań w obronie poczętych dzieci, która była wygłaszana na sam koniec spotkania. Pierwsze owoce nowych znajomości pojawiły się po dwóch dniach, gdy doprowadziliśmy do porządku zamalowanego antyaborcyjnego Żuka, który zaparkowany jest w centrum miasta.

Teraz przyjdzie pora na stałe trwanie w dziele Fundacji. Pojawiające się problemy i trudności wykażą prawdziwy hart ducha zwykłych kobiet i mężczyzn, którzy łakną i pragną sprawiedliwości na tym świecie.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN