Szukaj
Close this search box.

Nowe bilbordy pod Opolem i Wrocławiem

Od początku września pojawiły się nowe bilbordy, pokazujące zbrodnie aborcji. Nośniki są ustawione na obwodnicy Opola oraz pod Wrocławiem. Pokazujemy nie tylko same mordy ale i miejsce egzekucji. Każdy szpital trudniący się zbrodniczymi praktykami może zostać umieszczony na bilbordzie.

Od początku września pojawiły się nowe bilbordy, pokazujące zbrodnie aborcji. Nośniki są ustawione na obwodnicy Opola oraz pod Wrocławiem. Pokazujemy nie tylko same mordy ale i miejsce egzekucji.

Każdy szpital trudniący się zbrodniczymi praktykami może zostać umieszczony na bilbordzie. Zastanów się ordynatorze zanim zlecisz kolejny „zabieg przerywania ciąży”. W końcu i Twoje uczynki zostaną ujawnione.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN