Szukaj
Close this search box.

Nowa wystawa w Puławach

Dzięki odwadze i uprzejmości księdza proboszcza z parafii Św. Józefa w Puławach udało się postawić bilbordy przeciwko mordowaniu dzieci. Miejsce jest o tyle dobre, że jest blisko trasy do Kazimierza Dolnego. Ponadto w tym miejscu należy mocno zwolnić i można dokładnie przyjrzeć się fotografiom dokumentującym barbarzyństwo dziejące się w naszym - ponoć katolickim - kraju.

Dzięki odwadze i uprzejmości księdza proboszcza z parafii Św. Józefa w Puławach udało się postawić bilbordy przeciwko mordowaniu dzieci. Miejsce jest o tyle dobre, że jest blisko trasy do Kazimierza Dolnego.

Ponadto w tym miejscu należy mocno zwolnić i można dokładnie przyjrzeć się fotografiom dokumentującym barbarzyństwo dziejące się w naszym – ponoć katolickim – kraju. Banery są za ogrodzeniem ale już powstał pomysł jak ustawić je tak, aby były całkowicie widoczne, bez konieczności wypełniania długich procedur urzędniczych.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/08/krzysztof-łuszczak.jpg[/author_image] [author_info]Krzysztof Łuszczak – wolontariusz w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Puławy[/author_info] [/author]

 

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN