Szukaj
Close this search box.

Zobacz, jak Noizz, Wysokie Obcasy, Glamour i inne media kłamią na temat nowej inicjatywy ustawodawczej!

Jak można było się spodziewać, projekt ustawy mający zapewnić każdemu człowiekowi prawo do życia nie został ciepło przyjęty przez lewicowe media, które chcąc zniechęcić do projektu zaczęły uciekać się do kłamstw.

Jeśli w trakcie śledztwa biegli udowodniliby, że osoba będąca w ciąży nie dochowała ostrożności, w wyniku czego doszło do poronienia, może być oskarżona za przestępstwo” – kłamie Ewelina Kołodziej w Noizz.pl. Kłamie, bowiem projekt ustawy wyraźnie mówi, że matka dziecka poczętego nie podlega karze za nieumyślne spowodowanie jego śmierci. A więc nawet jeśli poronienie nastąpiło nie w sposób całkowicie naturalny, a na skutek przypadkowych działań, matka nie ponosi żadnej kary.

Podobne kłamstwa pojawiły się w artykule Joanny Wężyk w Wysokich Obcasach. „Fundacja Pro przewiduje też karanie za nieumyślne doprowadzenie do poronienia lub trwałego uszkodzenia płodu, czyli za „niedochowanie przez matkę dziecka poczętego ostrożności, jakiej wymaga się od osoby w jej stanie„. To oczywiste kłamstwo. Projekt stanowi, że matka, która działa nieumyślnie w żadnym wypadku nie podlega karze.

Do mediów rozpowszechniających kłamstwa dołączył także Glamour, gdzie dziennikarka Paulina Klepacz napisała: „Co więcej, wśród zapisów w projekcie ustawy znalazł się taki, zgodnie z którym karane powinno być też poronienie, jeśli stwierdzi się w toku śledztwa (!), że ciężarna osoba „nie dochowała ostrożności, jakiej wymaga się od osoby w jej stanie”, choć możliwe byłoby odstąpienie od kary, jednak nie od bycia uznaną czy uznanym za przestępcę z tego powodu.” To kłamstwo, bo kobieta w takiej sytuacji w świetle projektu w ogóle nie podlega żadnej karze.

Na skutek przestępczej działalności aborcyjnego killing-teamu rośnie liczba osób popierających karanie matek, które zabijają własne dziecko z premedytacją.

Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.” Zachęcamy więc, by dementować kłamstwa o „karaniu za poronienie”, gdy tylko się na nie natkniemy. Przypominamy, że już teraz można włączać się w zbiórkę podpisów. Wejdź na stronę zbiórki i działaj razem z nami!

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN