Szukaj
Close this search box.

Niskie kary dla zwyrodnialców – zachód planuje legalizację pedofilii?

W tak zwanych „postępowych krajach” coraz bardziej widać proces oswajania społeczeństwa z pedofilią. Debatuje się nad możliwością obniżenia i tak już bardzo niskiej granicy wieku legalnej inicjacji seksualnej. Niedawno informowaliśmy też o tym, że w poczytnym piśmie naukowym wydawnictwa Springer ukazał się artykuł broniący seksu z dziećmi, a napisał go...trzykrotnie skazywany pedofil. Słychać już też głosy chcące uznać pedofilię za orientację seksualną. Jak widać, ruszył już proces przygotowywania społeczeństwo do jej legalizacji.

Bardzo niskie kary dla pedofilów

W ostatnich latach często skazuje się pedofilów na śmiesznie niskie kary.

W Holandii matka 14 -latki umawiała ją na płatny seks z mężczyznami. Została skazana na 1 dzień więzienia i 150 godzin prac społecznych. Sąd argumentował, że matka traktowała córkę jak przyjaciółkę… Z kolei w Szwajcarii pedofil recydywista otrzymał w zeszłym roku karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

To nie jedyne przykłady bardzo niskich wyroków. Benjamin Levin, pedofil z Kanady został skazany na trzy lata, ale zwolniono go po 18 miesiącach. Znamienne jest to, że Levin był wiceministrem edukacji kanadyjskiej prowincji Ontario, odpowiedzialnym za wprowadzanie deprawacyjnej edukacji seksualnej w szkołach.

Rola tzw. edukacji seksualnej

Linia obrony pedofili często dotyczy zgody dziecka na stosunek. Dzieci są poddawane bardzo wczesnej, ciągłej seksualizacji. Wysyła się je na obowiązkowe lekcje edukacji seksualnej, z których często rodzice nie mogą ich wypisać. Jednym z punktów tych zajęć jest „udzielanie zgody” na bycie dotykanym przez drugą osobę. Po takim przygotowaniu pedofile mają już bardzo ułatwione zadanie.

Fundacja Pro-Prawo do Życia wydała poradnik dla rodziców i nauczycieli pod tytułem „Jak powstrzymać pedofila”. Można go pobrać lub zamówić w formie papierowej na stronie internetowej: stoppedofilii.pl

źródła:
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/…spolecznych/
https://www.lifesitenews.com/…in-ac

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN