Szukaj
Close this search box.

Niewiedza i zakłamanie aborcjonistów wciąż porażają – pikieta we Wrocławiu

W czwartek, 10.05.2018, w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. Okazuje się, że w społeczeństwie wciąż panuje niewiedza lub raczej zakłamanie na temat obrony życia.

W czwartek, 10.05.2018, w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58.

Okazuje się, że w społeczeństwie wciąż panuje niewiedza lub raczej zakłamanie na temat obrony życia. Świadczy o tym wypowiedź jednego z przechodniów, który zarzucał nam, iż zabraniamy ratować kobietę dlatego, że „w niej jest dziecko”. Ów pan wcześniej ostentacyjnie splunął na chodnik.

Podczas pikiety odmówiliśmy Różaniec Święty w intencji pełnej obrony życia poczętego i nawrócenia wszystkich zwolenników aborcji, a także w intencji obywateli Irlandii, aby w zbliżającym się referendum opowiedzieli się po stronie życia.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN