Niewiedza i zakłamanie aborcjonistów wciąż porażają – pikieta we Wrocławiu

W czwartek, 10.05.2018, w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58. Okazuje się, że w społeczeństwie wciąż panuje niewiedza lub raczej zakłamanie na temat obrony życia.

W czwartek, 10.05.2018, w godzinach 17:00-18:00 odbyła się pikieta w obronie nienarodzonych pod Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 58.

Okazuje się, że w społeczeństwie wciąż panuje niewiedza lub raczej zakłamanie na temat obrony życia. Świadczy o tym wypowiedź jednego z przechodniów, który zarzucał nam, iż zabraniamy ratować kobietę dlatego, że “w niej jest dziecko”. Ów pan wcześniej ostentacyjnie splunął na chodnik.

Podczas pikiety odmówiliśmy Różaniec Święty w intencji pełnej obrony życia poczętego i nawrócenia wszystkich zwolenników aborcji, a także w intencji obywateli Irlandii, aby w zbliżającym się referendum opowiedzieli się po stronie życia.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/marcin-kołodziej.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Kołodziej – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN