Szukaj
Close this search box.

Nietypowa pikieta na Placu Zamkowym w Warszawie

W środę 8 listopada odbyła się nasza pierwsza pikieta na Placu Zamkowym w Warszawie. Różniła się ona od poprzednich środkiem przekazu – nie mieliśmy banerów, a laptopa i projektor, za pomocą których odtwarzaliśmy filmy na wieży kościoła św. Anny.

W środę 8 listopada odbyła się nasza pierwsza pikieta na Placu Zamkowym w Warszawie. Różniła się ona od poprzednich środkiem przekazu – nie mieliśmy banerów, a laptopa i projektor, za pomocą których odtwarzaliśmy filmy na wieży kościoła św. Anny. Prezentowaliśmy m.in. krótkie wykłady dr. Anthony’ego Levatino, w których wyjaśnia on, jak wyglądają różne rodzaje aborcji, przeprowadzane na różnych etapach rozwoju ciąży.

Pomimo zimna i późnej pory, wiele osób zatrzymywało się by obejrzeć projekcję, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się zorganizować podobne akcje.

 

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/Jakub-Król.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Król – wolontariusz w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Warszawa[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN