Niemka nie była pierwszą, która pochwaliła się zabijaniem!

Po Natalii Przybysz, która pochwaliła się w polskich mediach zabójstwem swojego nienarodzonego dziecka, media windują historię kolejnej aborcjonistki, zza Odry. Tym razem do promocji mordowania zaprzęgnięto media społecznościowe.

Po Natalii Przybysz, która pochwaliła się w polskich mediach zabójstwem swojego nienarodzonego dziecka, media windują historię kolejnej aborcjonistki, zza Odry. Tym razem do promocji mordowania zaprzęgnięto media społecznościowe.

Niemka Esther Mauersberger postanowiła uwiecznić proces zabijania człowieka za pomocą zdjęć wrzucanych na instagrama. Odpowiednie ujęcia, obróbka, pozy modelki pozwalają nam wysnuć wniosek, że nie była to spontaniczna akcja, a planowane “zmiękczanie” morderstwa – tego, za które kobieta nie zostanie ukarana, gdyż zabicie nienarodzonego człowieka jest w Niemczech całkowicie legalne. Warto przypomnieć, że i w Polsce matka nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji prawnych.

Niestety, aborcjonistka z Niemiec nie zrobiła niczego nowego, transmitując zabójstwo w sieci. Szybszy od niej był choćby Steve Stephens z Cleveland w Ohio, który umieścił na facebooku film, na którym strzela na ulicy do 74-latka. Kilkanaście dni później w Tajlandii mężczyzna zrobił transmisję na facebooku z powieszenia swojej 11-miesięcznej córki. Na nagraniu widać, jak mężczyzna zawiązuje pętlę wokół szyi niemowlęcia, po czym spuszcza je z dachu. Film wisiał na profilu blisko dobę.

Niemka transmitując swoją aborcję, dołączyła więc do okrutnego towarzystwa. Czym jednak różni się Esther Mauersberger od wyżej wymienionych mężczyzn? Jej zdjęcia prawdopodobnie nie znikną z instagrama, a nawet pojawią się pod nimi pochlebne komentarze. Poza tym, mężczyźni bardzo szybko zostali schwytani i umieszczeni za kratami więzienia. Niemka kary uniknie. Jej morderstwo jest za granicą uznawane za “prawo kobiet”. A przecież 11-miesięczna córeczka oprawcy z Tajlandii była niewiele starsza.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN