Niedorzecznik

marek michalakMordowane dzieci nienarodzone? Nie moja sprawa. WHO nawołuje do masturbacji czterolatków i uczenia antykoncepcji sześciolatków? Nie będę tego komentował. Kto odpowiada w ten sposób na pytania? Rzecznik Praw Dziecka!

Czym rzeczywiście zajmuje się Rzecznik Praw Dziecka? Nasze pytania i wezwania do działania nie zrobiły jak dotąd wrażenia na Marku Michalaku. Nie zmobilizowały do działania. Czy indagujemy rzecznika w błahych sprawach naruszając tym samym powagę i spokój urzędu? Dlaczego rzecznik nie widzi potrzeby zajęcia się sprawą zabijania dzieci nienarodzonych? Dlaczego nie uznaje za stosowne odpowiedzieć na nasze wątpliwości i pytania?

marek michalakMordowane dzieci nienarodzone? Nie moja sprawa. WHO nawołuje do masturbacji czterolatków i uczenia antykoncepcji sześciolatków? Nie będę tego komentował. Kto odpowiada w ten sposób na pytania? Rzecznik Praw Dziecka!

Czym rzeczywiście zajmuje się Rzecznik Praw Dziecka? Nasze pytania i wezwania do działania nie zrobiły jak dotąd wrażenia na Marku Michalaku. Nie zmobilizowały do działania. Czy indagujemy rzecznika w błahych sprawach naruszając tym samym powagę i spokój urzędu? Dlaczego rzecznik nie widzi potrzeby zajęcia się sprawą zabijania dzieci nienarodzonych? Dlaczego nie uznaje za stosowne odpowiedzieć na nasze wątpliwości i pytania? Rzecznik tkwi w imposyblizmie w sprawie wytycznych WHO zmierzających do wprowadzenia przedszkolnej edukacji-deprawacji seksualnej. Panie rzeczniku, do roboty! Nienarodzone dzieci oraz przedszkolaki czekają. To jest przyszłość naszego kraju. Nie zależy Panu?

Kolejny już raz RPD Marek Michalak udowodnił jak bardzo wybiórczy ma dobór problemów, którymi planuje się zajmować. Tradycyjne metody wychowawcze uznawane są dziś niemal za zbrodnie, również przez Rzecznika. Zakaz klapsów to dla niego największy sukces, a nakaz szpiegowania rodziców przez stomatologów to wykwit jego prorodzinnej erudycji.

Zabijanie nienarodzonych dotkniętych chorobami genetycznymi, wizja demoralizacji najmłodszych Polaków niemal od kołyski już tak bardzo rzecznika nie interesuje. Na nasze pytania w sprawie aborcji odpowiadał następująco: nie będę zajmował się obroną życia nienarodzonych ponieważ to… polityka. Stwierdził, że nie zabierze głosu, by… nie określać się politycznie.

Wczoraj zapytaliśmy RPD co sądzi o wytycznych WHO i możliwości wprowadzenia edukacji seksualnej do przedszkola:

Czy RPD zamierza podjąć działania na rzecz ochrony najmłodszych przed planowanym wprowadzeniem edukacji seksualnej w przedszkolach, co wynika z zalecenia wydanego przez Światową Organizację Zdrowia? Rezultatem tego założenia są zalecenia, by uczyć najmłodszych w wieku do 4 lat o masturbacji i przedstawianie homoseksualnej alternatywy dla heteroseksualizmu. W wieku 6 lat przedszkolacy i uczniowie mają dowiedzieć się o antykoncepcji.

Czy pan Marek Michalak RPD uważa, że tego typu treści mogą być przedstawiane przedszkolakom?

Usłyszeliśmy krótką, acz symptomatyczną odpowiedź: komentarza nie będzie! Czy dla RPD deprawacja czająca się w progach przedszkoli jest również polityczna jak kwestia aborcji? Do tego stopnia, że nabranie wody w usta wydaje się Markowi Michalakowi najwłaściwszą reakcją?

Ucieczka od działania, milczenie to arsenał środków z lubością stosowanych przez Marka Michalaka. Zabijanie nienarodzonych w majestacie prawa i wizja przedszkolaków deprawowanych przez tzw. edukatorów seksualnych nie psują dobrego samopoczucia RPD. Powstaje pytanie co – prócz klapsa – jest w stanie je zakłócić?

{flike}

Artykuł ukazał się na www.pch24.pl

O sprawie planów MEN, by uczyć niemowlęta masturbacji pisaliśmy tutaj

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN