Szukaj
Close this search box.

Nie zamykaj oczu, pomóż powstrzymać aborcję – relacja z pikiety pod Szpitalem Bielańskim

IMG 0569 1Małe dzieci mają zupełnie inne niż dorośli widzenie świata. Zdaje im się – gdy są malutkie – że wystarczy zamknąć oczy, by coś zniknęło, lub by skutecznie ukryć się przed kimś. Rodzice wiedzą, że to niemożliwe, co najwyżej zabawne.

IMG 0569 1Małe dzieci mają zupełnie inne niż dorośli widzenie świata. Zdaje im się – gdy są malutkie – że wystarczy zamknąć oczy, by coś zniknęło, lub by skutecznie ukryć się przed kimś. Rodzice wiedzą, że to niemożliwe, co najwyżej zabawne. Jak jednak potraktować tego typu reakcję u dorosłych ludzi? Podczas naszej dzisiejszej pikiety mieliśmy okazję zobaczyć, że także dorosłe osoby potrafią się w ten naiwny, dziecinny sposób zachowywać. Zasłanianie okna, celowe odwracanie twarzy, aby nie widzieć co przedstawia nasz plakat, rzucanie w naszą stronę inwektyw, ale z daleka, by uniknąć bezpośredniej konfrontacji.

Zdjęcie dziecka zabitego w wyniku aborcji faktycznie może szokować, ale czy odwracanie od niego wzroku sprawi, że zło ukazane na naszym plakacie zniknie? Czy udawanie, że się tego niewinnie zamordowanego dziecka nie widziało sprawi, że inne dzieci nie będą już zabijane? Dorośli, odpowiedzialni ludzie wiedzą, że to niemożliwe. Co więcej, potrafią podjąć działanie, by powstrzymać zło, którego są świadkami.

A Ty, drogi Czytelniku, czy także jesteś gotów stanąć do walki z największą współczesną niesprawiedliwością, jaką jest mordowanie niewinnych dzieci w łonach ich matek? Podejmij działanie, przyjdź na pikietę przed Szpital Bielański! Czekamy na Ciebie w każdą środę o 18:00.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN