Szukaj
Close this search box.

Nie odpoczywam, tylko zbieram podpisy przeciw aborcji

W dniu dzisiejszym po oficjalnych uroczystościach kościelnych i państwowych rozpoczął się w Rzeszowie piknik tzw. święto Paniagi na ulicy 3 Maja. Zgromadził on kilkuset mieszkańców miasta i okolic. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć działaczy Fundacji Pro-prawo do Życia.

W niedzielę po oficjalnych uroczystościach kościelnych i państwowych rozpoczął się w Rzeszowie piknik tzw. święto Paniagi na ulicy 3 Maja. Zgromadził on kilkuset mieszkańców miasta i okolic. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć działaczy Fundacji Pro-prawo do Życia. Wolontariusze w myśl zasady „nie odpoczywam tylko zbieram podpisy przeciw aborcji” wyruszyli by zbierać podpisy pod inicjatywą ustawodawczą STOP ABORCJI.
Na efekty nie trzeba było długo czekać.  W niespełna 2,5 godziny zebraliśmy ponad 500 podpisów. Natomiast nasz kolega Jacek Kotula głosił dziś prelekcje na temat obrony życia w jednej z parafii w Jaśle, gdzie dziś również zbierano podpisy. Akcje tego typu będą sukcesywnie powtarzane.

Zachęcamy i Ciebie byś stanął po stronie życia! I to nie tylko poprzez podpisanie się pod projektem ustawy, ale możesz nam pomóc w zbieraniu podpisów.
mail do kontaktu:
przemyslaw.sycz@proprawodozycia.pl
jacek.kotula@proprawodozycia.pl

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Przemysław Sycz – – członek rzeszowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia; w marcu br. miesiącu Sąd Rejonowy w Rzeszowie zabronił mu nazywania aborcji, dokonywanych w Szpitalu Pro-familia w Rzeszowie zabijaniem [/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN