Szukaj
Close this search box.

Chcesz zabić członka rodziny, a nie masz na to pieniędzy? Możesz rozbić kwotę na raty

Wyobraźmy sobie sytuację, gdy członek rodziny wyraźnie przeszkadza nam w osiągnięciu szczęścia. Rozwiązanie? Oczywiście, że trzeba... go zabić! Jest tylko jeden problem: płatny morderca kosztuje. Mimo to ryzykujemy i umawiamy się z nim na rozmowę. Co za ulga! Kwotę za zabicie członka rodziny możemy rozłożyć na raty.

Brzmi jak scenariusz thrillera klasy B? Co jeśli dodamy, że służby najprawdopodobniej nie obejmą takiego przestępstwa śledztwem?

To nie jest podrzędny thriller, mamy dowody na to, że właśnie taka sytuacja zdarzyła się w Polsce. Przyklaskiwały jej kobiety zgromadzone na forum aborcyjnym. Zamieszczamy screeny:

Jak widać, kobieta chciała zabić swoje dziecko. Pomogła jej w tym przyjaciółka, która wysłała na grupę zapytanie o rozbicie kwoty za pigułki aborcyjne na raty. Finalnie udało się to zrobić. Możliwe, że dziecko samotnej matki dziś już nie żyje.

Według naszych szacunków, swoje nienarodzone dzieci zabija rocznie około 30 tysięcy rodziców w Polsce. Pomagają im w tym aborcyjni przestępcy. Kto ponosi karę? Tylko i wyłącznie… dziecko, które za opieszałość władz i służb płaci najwyższą cenę.

Wciąż można podpisywać się pod naszym projektem „Stop aborcji”. Bardzo prosimy każdego, kto jeszcze się nie podpisał, o pobranie karty ze strony: https://stronazycia.pl/stop-aborcji/inicjatywa-2021/ Sprawmy razem, że winni zabójstwa będą ponosić odpowiedzialność.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN