Szukaj
Close this search box.

Nie działają próby zdyskredytowania prof. Chazana?

chazan 2Od kilku dni trwa zmasowany atak medialny na wybitnego ginekologa - profesora Bogdana Chazana - za to, że odmówił dobicia dziecka śmiertelnie chorego. W zamian zaoferował nie ręce innego lekarza, które zabiją, ale opiekę nad dzieckiem i matką oraz hospicjum perinatalne.

chazan 2Od kilku dni trwa zmasowany atak medialny na wybitnego ginekologa – profesora Bogdana Chazana – za to, że odmówił dobicia dziecka śmiertelnie chorego. W zamian zaoferował nie ręce innego lekarza, które zabiją, ale opiekę nad dzieckiem i matką oraz hospicjum perinatalne.

Zwolennicy mordowania dzieci na życzenie, w tym również dobijania ciężko chorych prześcigają się w argumentacji i środkach mających zdyskredytować profesora. Tym razem jednak już nie wszystko idzie gładko i po myśli aborcjonistów. Oszczercy zapomnieli, że atakowana przez nich osoba jest znanym lekarzem, który pomógł bardzo wielu kobietom. Otaczał je troską i udzielał im pomocy – czego nie zawsze doświadczały od innych lekarzy. Teraz te kobiety, wdzięczne za pomoc jaką otrzymały, opisują swoje przypadki by pokazać jak fałszywy jest kreowany przez media obraz profesora.

W ciągu zaledwie 48 godzin. W tak krótkim czasie profil na Facebooku wyrażający poparcie dla pana profesora zebrał 10 tysięcy osób (a ta liczba wciąż rośnie – www.facebook.pl/popieramprofesora).

W komentarzach można znaleźć wypowiedzi kobiet zadające kłam wizji profesora, którą próbowały stworzyć media.

Jedna z matek opisuje, że gdy lekarz z innego szpitala zasugerował aborcję słowami „sprzątniemy to coś”, profesor Chazan otoczył i matkę i dziecko opieką – własną wraz z innymi lekarzami i psychologiem. Urodziła się dziewczynka, która zmarła niedługo po narodzeniu, ale dziś matka ma poczucie, że „jest mi lżej żyć z myślą że jej nie usunęłam jak śmiecia a urodziłam jak należy”, pisze również: „dziękuje za to ze pan profesor pomógł mi urodzić”.

Kolejna pacjentka profesora Chazana podkreśla, że w szpitalu godnie chowa się nawet dzieci poronione w 10 tygodniu ciąży, a niewiele jest szpitali, które tak traktują nienarodzone dzieci. Przywołuje swój przykład, mówiąc, że dzięki temu mogła pochować swoje bliźniaki zmarłe w wyniku poronienia, a nawet uczestniczyć w pogrzebie i kończy: „Cieszę się, że tam trafiłam. Cieszę się, że prof. właśnie taki jest!”

Wesprzyj profesora, nie pozwól wygrać kłamstwom!

Zachęcamy również by przesyłać nam własne świadectwa opieki prof. Chazana, jeśli nasze czytelniczki takiej doświadczyły. Jest to, w chwili fałszywej medialnej nagonki, niezwykle potrzebne.

Nasz adres e-mail: kontakt@proprawodozycia.pl

Wszystkich zachęcamy również do polubienia strony: www.facebook.pl/popieramprofesora i polecenia jej swoim znajomym.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN