Szukaj
Close this search box.

Nic nie zapowiada, że stanie się inaczej – pikieta w Gliwicach

W dniu 12 września 2019 roku przy ulicy Zwycięstwa 34 w Gliwicach przed biurem poselskim Piotra Pyzika z rządzącej partii PiS odbyła się pikieta działaczy Fundacji Pro-Prawo do Życia przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci.

Morderstwa te są tolerowane przez obecnie rządzącą partię PiS, która mając większość sejmową, a tym samym mogąc zmienić obecnie obowiązującą ustawę i uratować wiele istnień ludzkich, nie robi nic w tym kierunku. Nic nie zapowiada że stanie się inaczej. To tak dla przypomnienia ewentualnym wyborcom tej partii przed październikowymi wyborami do Sejmu.

Pikieta przebiegła spokojnie, wzbudzając zainteresowanie. Przechodnie przystawali, robili zdjęcia i czytali informacje zawarte na naszym banerze (3000 dzieci zabitych za rządów Prawa i Sprawiedliwości). Oczywiście, jak bywa podczas takich akcji, reakcje były różne: od identyfikowania się z obrońcami życia po postawy przeciwne, ale wszystko odbyło się w sposób spokojny i rzeczowy.

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na dalsze akcje w obronie życia.


Zdjęcie: Tomasz Kaczmarek

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN