Szukaj
Close this search box.

NFZ nałożył karę na szpital, w którym zmarła Izabela z Pszczyny

Organizacje aborcyjne za wszelką cenę starają się zrobić z kobiety, która zmarła w szpitalu w Pszczynie, drugą Savitę Halappanavar. Po śmierci Savity także kłamano, że jej śmierć spowodowana była zakazem aborcji.

To, że tweet radcy prawnej Jolanty Budzowskiej, twierdzącej, że śmierć Izabeli z Pszczyny była konsekwencją wyroku TK, był piramidalną bzdurą, widział chyba każdy, kto zna choć trochę prawo aborcyjne obowiązujące w Polsce i umie dodać dwa do dwóch. Chodzi jednak o budowanie nienawiści do osób opowiadających się za życiem. A lobby aborcyjne kłamało, kłamie i kłamać będzie – inaczej nie miałoby argumentów.

Tymczasem po pierwszych kontrolach związanych z tą śmiercią Narodowy Fundusz Zdrowia ukarał szpital w Pszczynie grzywną w wysokości ok. 650 tys. zł. Stwierdzono między innymi uchybienia w realizacji świadczeń, w prowadzeniu dokumentacji oraz postępowaniu medycznym. Także w przypadku zmarłej kobiety nie wdrożono odpowiednich działań ratujących życie.

To nie przeszkodziło posłom z Lewicy podczas czytania naszego projektu „Stop aborcji” w Sejmie kłamać, zasłaniając się zmarłą Izabelą. I trudno chyba w tym przypadku o większą podłość, niż wykorzystywanie tej kobiety po śmierci w celu utrzymania prawa do zamordowania kolejnych kobiet.

Źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/…

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN