Szukaj
Close this search box.

Ciąża jest niebezpieczna – twierdzi New York Times, zachęcając do aborcji

Coraz częściej aktywiści aborcyjni zakłamują statystyki, twierdząc że aborcja jest bezpiecznym rozwiązaniem. Kiedy pokazujemy cytaty z for aborcyjnych oraz świadectwa, gdzie kobiety piszą o tym, jak trafiły do szpitala oraz jakie miały powikłania, gorąco zaprzeczają, chcąc wywołać złudne wrażenie, że aborcja jest bezpieczna. To znaczy, bezpieczna przynajmniej dla matki dziecka.

New York Times poszedł jednak jeszcze dalej – stwierdził, głosem abortera Warrena M. Herna, że właściwie aborcja jest bezpieczniejszym i lepszym rozwiązaniem, niż sam poród. „Kobiety umierają z powodu ciąży. Wiemy to od tysięcy lat” – oznajmił w artykule Warren M. Hern, sugerując, że ciąża jest niebezpieczna, bo wiąże się zawsze z ryzykiem śmierci. Wyraził również opinię, że aborcja jest bezpieczniejsza i kobiety umierają przy niej rzadziej.

Rzeczywiście, jak powiedział aborter, przez tysiące lat śmierć podczas porodu zdarzała się częściej. Mimo to zabijanie nienarodzonych zdarzało się dużo rzadziej, niż choćby w Nowym Yorku. Dziś w krajach rozwiniętych zagrożenie dla życia matki występuje dużo rzadziej i jesteśmy w stanie sobie z nim poradzić (zobacz). Teza Warrena jest więc oczywistą bzdurą. Wypunktowała ją między innymi dr Mary Jo O’Sullivan, specjalistka od ciąż wysokiego ryzyka. Zapewniła ona, że dla kobiety niemającej poważniejszych problemów ze zdrowiem ciąża jest jak najbardziej normalnym stanem. Oskarżyła też Herna o próbę zastraszania kobiet i zniechęcanie ich do zajścia w ciążę, sugerując że ciąża jest niebezpieczna.

Prawda może jednak wyglądać jeszcze gorzej – kobiety w ciążę będą zachodzić i uznając ją z góry za „zagrożenie życia”, które jak dobrze wiemy, praktycznie nie występuje , mogą swoje nienarodzone dzieci zabijać. Tak niebezpieczne kłamstwa mogą stać się również przykrywką dla usuwania ciąż niechcianych, uznawanych niesłusznie za „zagrożenie życia”, a nawet prowadzić w wielu przypadkach do przymusowych aborcji. I tak w świecie, który wymarzyły sobie osoby tworzące biznes aborcyjny, ciąża staje się chorobą, a zabicie dziecka skuteczną terapią.

Źródło: https://dorzeczy.pl/swiat/…szokuje.html  

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN