Nazistowskie praktyki mają się dobrze

Komitet Zdrowia stanu Oregon będzie rozpatrywał w środę 7 lutego br. projekt ustawy (House Bill 4135), który pozwalałby na zagłodzenie na śmierć osoby chore psychicznie. Oregon był również pierwszym stanem w USA, który zalegalizował eutanazję.

Komitet Zdrowia stanu Oregon będzie rozpatrywał w środę 7 lutego br. projekt ustawy (House Bill 4135), który pozwalałby na zagłodzenie na śmierć osoby chore psychicznie. Oregon był również pierwszym stanem w USA, który zalegalizował eutanazję. Ponadto od 1973 roku legalne jest także zabijanie nienarodzonych. Omawiany w środę projekt jest więc jedynie dalszym ciągiem prawnego zaprzeczania prawu do życia.

Oczywiście machina śmierci nie zaprzestanie na tym swojego żniwa, jeśli nie będzie się jej sprzeciwiać i odwracać barbarzyńskie prawodawstwo. I chociaż wydaje się, że Polska jest daleka od takich ustaw, to jednak codziennie zabija się tu troje dzieci z powodu podejrzenia choroby. Ile z tych dzieci przeżywa własną „nieudaną” aborcję, przeprowadzaną poprzez wywołanie porodu tego nikt nie wie. Wiemy jednak, że powszechną praktyką jest zostawianie tych dzieci na śmierć. Co dokładnie dzieje się jednak za zamkniętymi drzwiami gabinetów? Być może przydusza się te maleństwa, by przypadkiem matka nie usłyszała ich kwilenia?

Dopóki te bestialskie praktyki będą w Polsce legalne dopóty jesteśmy na prostej drodze do odtworzenia u nas praktyk rodem z nazistowskich Niemiec. Grono ludzi przeznaczonych do zabicia będzie się wciąż powiększać o kolejne „niepotrzebne” grupy osób. Obecnie rządzący walczą o to, by nie nazywać niemieckich zbrodni polskimi. Czy rzeczywiście odetną się od wszystkich nazistowskich praktyk?

Źródło: http://www.lifenews.com

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN