Szukaj
Close this search box.

Nauczyciel-gej uprawiał seks z nieletnimi chłopcami – teraz wygrał proces ze szkołą

42-letni dyrektor szkoły podstawowej w Walii został zwolniony za seks z dwoma 17-letnimi chłopcami. Sprawa wydarzyła się w 2015 roku, kiedy Mathew Applin umówił się z nimi przez portal randkowy dla gejów, a następnie uprawiali grupowy seks.

Policja szybko się o tym dowiedziała, ale nie stwierdzono złamania prawa. Jednak przełożeni Applina zwolnili go, ponieważ poważnie naruszył ich zaufanie. Oparli się także na opinii śledczego, że stanowi potencjalne zagrożenie dla dzieci. Nauczyciel uznał to za przejaw homofobii i udał się do sądu pracy.

Sąd w Cardiff zdecydował, że decyzja była błędna i przywrócił nauczyciela do pracy. W raporcie policjanta dopatrzył się …dyskryminacji ze względu na orientację seksualną.

Chcą seksualizować dzieci

W niektórych innych państwach powyżej opisany przypadek byłby oczywistą pedofilią. Zdaniem naukowców istnieje znaczna nadreprezentacja pedofilów wśród homoseksualistów. Mimo, że stanowią ok. 2% społeczeństwa, odpowiadają za 20-40% przypadków wykorzystywania dzieci. Lobby LGBT promuje też bardzo mocno wprowadzanie deprawacyjnej edukacji seksualnej wg standardów WHO. Wg. nich 4-latki mają być uczone masturbacji, 6-latki wszystkich metod antykoncepcji, a 9-letnie dzieci dowiadywać się o pierwszych doświadczeniach seksualnych i orgazmie.

Po takiej edukacji maluchy będą już bardzo łatwym łupem pedofilów. Więcej na ten temat można się dowiedzieć z poradnika fundacji Pro-Prawo do Życia pod tytułem „Jak Powstrzymać Pedofila”

źródło:
https://www.breitbart.com/…case/

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN