Naśladowcy Mary Wagner z USA również znaleźli się w więzieniu

Po Mary Wagner kolejni prolajferzy stali się ofiarami głoszenia prawdy. Tym razem czworo z nich weszło do kliniki w Waszyngtonie, zachęcając kobiety, które za chwilę miały zabić swoje dziecko, do zmiany decyzji. W tym czasie inne osoby stały przed kliniką Capital Women’s Services, modląc się.

Po Mary Wagner kolejni prolajferzy stali się ofiarami głoszenia prawdy. Tym razem czworo z nich weszło do kliniki w Waszyngtonie, zachęcając kobiety, które za chwilę miały zabić swoje dziecko, do zmiany decyzji.

W tym czasie inne osoby stały przed kliniką Capital Women’s Services, modląc się. Całą czwórkę, która weszła, aresztowano po dwóch godzinach. Wśród nich było dwóch księży. Modlący się zapowiedzieli, że ich działania nie ustaną, dopóki w klinice nie przestanie się mordować ludzi.

Kanadyjka Mary Wagner, pionierka takich działań, dziś również przebywa w więzieniu po niesprawiedliwym procesie, będąc ofiarą równie niesprawiedliwego kanadyjskiego prawa. Uruchomiliśmy petycję do Gubernator Kanady. Podpisując, możesz wyrazić swoje poparcie dla działań Mary, która za swoją wielkoduszność spędziła za kratkami już cztery i pół roku.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN