Szukaj
Close this search box.

Najsłabszych broni się w każdych warunkach – relacja z Krakowa

Krakowscy wolontariusze Fundacji zorganizowali w ubiegły weekend aż dwie pikiety w obronie życia. Pierwsza z nich odbyła się w sobotę przed Szpitalem Specjalistycznym Im. Ludwika Rydygiera w ramach akcji „Szpitale bez aborterów”. Cały czas upominamy się w tym miejscu o dzieci, które są zabijane poprzez aborcję.

Krakowscy wolontariusze Fundacji zorganizowali w ubiegły weekend aż dwie pikiety w obronie życia.
Pierwsza z nich odbyła się w sobotę przed Szpitalem Specjalistycznym Im. Ludwika Rydygiera w ramach akcji „Szpitale bez aborterów”. Cały czas upominamy się w tym miejscu o dzieci, które są zabijane poprzez aborcję.

W niedzielę wolontariusze pikietowali w Rynku Głównym. Tego dnia szczególnie widać było ich determinację i zaangażowanie w obronę dzieci –pomimo marznącego deszczu i silnego wiatru, które nie zachęcały do wyjścia z domu, na akcję przyszło prawie dwadzieścia osób!

_DSC3045Jak zawsze, w Rynku było sporo osób zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Z myślą o tych ostatnich zamówiliśmy niedawno baner z napisami w języku angielskim. Ten pomysł był strzałem w dziesiątkę. Bardzo wiele osób robiło mu zdjęcia i zatrzymywało się, aby przeczytać hasła. W pewnym momencie podszedł do nas pewien Francuz. Był zszokowany, kiedy usłyszał, że na świecie zabija się poprzez aborcję prawie 50 milionów dzieci rocznie.

Każda pikieta to szansa na pokazanie prawdy o aborcji kolejnym osobom. Dzieci są zabijane każdego dnia. Dzieje się to także w naszym mieście – trzeba działać, aby powstrzymać to okrucieństwo! Zapraszamy Cię na kurs dla obrońców życia, który odbędzie się w Krakowie już w tę sobotę, 27 lutego (zapisy są prowadzone przez stronę www.proprawodozycia.pl/kursy). Przyjdź i dowiedz się, jak skutecznie działać w obronie dzieci!

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/11/DSC0423-Kopia-male.jpg[/author_image] [author_info]Anna Trutowska – Fundacja Pro-prawo do życia: Kraków [/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN