Szukaj
Close this search box.

Najciekawsza piekieta w historii komórki warszawskiej

IMAG2721 50W sobotę 21.06 o godzinie 15:00 stanęliśmy na „patelni” przed stacją Metro Centrum, żeby protestować przeciwko deprawowaniu dzieci przez tzw. edukatorów seksualnych. W czasie trzygodzinnej pikiety zbieraliśmy również podpisy pod projektem ustawy komitetu „Stop pedofilii”.

Już po niecałej godzinie naszą pikietą zainteresowało się kilka agresywnych osób, które zachowując się wulgarnie i obscenicznie próbowało utrudnić przebieg naszego zgromadzenia. Dopiero pojawienie się patrolu policji uspokoiło sytuację i umożliwiło nam kontynuowanie zbierania podpisów.

Niestety, niewiele później z krzaków za naszymi plecami poleciało w stronę banerów kilka jajek. Na szczęście zwolennicy pedofilów nie wykazali się szczególną celnością i nie zdołali trafić uczestników zgromadzenia. Nie zrażeni takimi nieudolnymi atakami kontynuowaliśmy pikietę do godziny 18:00.

Zwolennicy dewiantów pokazali dzisiaj swoją prawdziwą twarz. Głoszona przez nich na każdym kroku tolerancja oznacza jak widać przemoc werbalną i fizyczną wobec ludzi wyrażających inne zdanie i próbujących przekazać przechodniom prawdę o pedofilii, homoseksualizmie i edukacji seksualnej. Wiemy, że w Niemczech marsze w obronie rodziny i dzieci są również atakowane, ale tam pederaści walczą o tolerancję rzucając odchodami. Jeżeli nie chcemy się kiedyś obudzić w podobnej rzeczywistości, musimy już dzisiaj walczyć o prawdę w przestrzeni publicznej.

Na „patelnię” w centrum Warszawy wracamy w przyszłą sobotę (28.06). Szczegółowe informacje o pikiecie pojawią się na stronie i naszym profilu na facebooku (www.facebook.com/warszawa.stop.aborcji)

 

{flike}

vlcsnap-2014-06-21-20h41m02s14

vlcsnap-2014-06-21-20h38m37s107

vlcsnap-2014-06-21-20h38m28s216

IMAG2717 50IMAG2726 50

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN