Szukaj
Close this search box.

Na kogo nie głosować w Warszawie? Oni popierają aborcję

- Zdecydowanie opowiadamy się za prawami kobiet do decydowania o ciąży - oświadczył kandydat na prezydenta Warszawy Jacek Wojciechowicz. W ten sposób chciał powiedzieć, że popiera mordowanie dzieci przed narodzeniem. To symptomatyczne, że osoby popierające aborcję boją się nazwać po imieniu to za czym gardłują.

Zdecydowanie opowiadamy się za prawami kobiet do decydowania o ciąży – oświadczył kandydat na prezydenta Warszawy Jacek Wojciechowicz. W ten sposób chciał powiedzieć, że popiera mordowanie dzieci przed narodzeniem.

To symptomatyczne, że osoby popierające aborcję boją się nazwać po imieniu to za czym gardłują. Zamiast mówić prawdę o tym, że w wyniku tego „zabiegu” ginie bezbronny mały człowiek, używają takich słów jak „decydowanie o ciąży” czy „prawa reprodukcyjne”. Myślą, że kogoś w ten sposób oszukają.

Na szczęście warszawiacy wiedzą, jaka jest prawda i nie wybiorą kandydata, który popiera aborcję. Aborcja to okrutne morderstwo.

Dla porządku należy dodać, że także inni kandydaci na prezydenta stolicy znani są z poparcia dla mordowania nienarodzonych. Są to z całą pewnością Andrzej Rozenek, Rafał Trzaskowski i Piotr Ikonowicz. Również Jan Śpiewak i Justyna Glusman kojarzeni są raczej ze środowiskami zwolenników aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/01/anna-kiljan.jpg[/author_image] [author_info]Anna Szczerbata – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN