Szukaj
Close this search box.

Mordowanie dzieci z in vitro bezkarne

lekarz noz krew - kopiaW Poznaniu znaleziono pusty pojemnik służący do zamrażania dzieci poczętych metodą in vitro. Minister Gowin wskazuje, że być może "życie straciło dziesiątki albo tysiące ludzkich istnień". Dodał też, że w Polsce najprawdopodobniej handluje sie dziećmi poczętymi tą techniką, przewozi do Niemiec, by tam przeprowadzono na nich eksperymenty naukowe, a następnie uśmiercono.

Sytuacja przypomina historię z obozu koncentracyjnego, gdzie ludzie byli poddawani eksperymentom, które kończyły sie dla nich śmiercią.

lekarz noz krew - kopiaW Poznaniu znaleziono pusty pojemnik służący do zamrażania dzieci poczętych metodą in vitro. Minister Gowin wskazuje, że być może „życie straciło dziesiątki albo tysiące ludzkich istnień”. Dodał też, że w Polsce najprawdopodobniej handluje sie dziećmi poczętymi tą techniką, przewozi do Niemiec, by tam przeprowadzono na nich eksperymenty naukowe, a następnie uśmiercono.

Sytuacja przypomina historię z obozu koncentracyjnego, gdzie ludzie byli poddawani eksperymentom, które kończyły sie dla nich śmiercią. Jednakże oddźwięk tej sytuacji jest w mediach umiarkowany. Wszyscy wiedzą, że życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, ale małych ludzi traktuje się jak nieludzi. Dlaczego? Dziecko „zgrabnie” nazywa się „embrionem”. To wystarcza by zakwalifikować go do jakiejś bliżej nieokreślonej „rasy podludzi”.

Dzieci przed urodzeniem są w Polsce dyskryminowane. Ustawa pozwala na ich zabijanie, gdy są chore lub gdy poczęły się z czynu zabronionego. Jakby tego było mało polskie władze decydują się poszerzyć zakres dyskryminacji wobec dzieci poczętych metodą in vitro. Ilekroć bowiem przepisy bronią dzieci poczętych … nie odnosi się to do dzieci poczętych metodą in vitro.

Rzecznik Rządu Paweł Graś nazywa wypowiedzi Gowina „rewelacjami”, Małgorzata Kidawa-Błońska twierdzi, że to wina Gowina, że w Polsce dzieci z in vitro nie są chronione. Politycy realizują kolejny odcinek z cyklu „przepychanki w Sejmie” i tak naprawdę handel ludźmi, który odbywa się na masową skalę ich nie interesuje. Kiedy w zeszłym roku informowaliśmy prokuraturę w Białymstoku o podejrzeniu przestępstwa handlu ludźmi, gdyż w tamtejszej klinice in vitro sprzedaje się dzieci, odmówiono wszczęcia śledztwa. Po naszym zażaleniu sąd podtrzymał opinię prokuratury twierdząc, że nie można przepisów o handlu ludźmi stosować do małych ludzi.

Na dzień dzisiejszy władze serwują dzieciom z in vitro mrożenie, handel, eksperymenty, lata spędzone w beczce bez godnego życia i bez godnej śmierci. Wszystko to przy akompaniamencie frazesów o prawach człowieka i miłości do dzieci poczętych metodą in vitro.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN