Mocni w Wielkopolsce, w lubuskiem się rozwijamy – relacja z kursów

W ostatnich dwóch tygodniach zorganizowaliśmy kolejne kursy, pierwszy dnia 02.05.2015 w Zielonej Górze oraz drugi 16.05.2015 w Koninie.

W ostatnich dwóch tygodniach zorganizowaliśmy kolejne kursy, pierwszy dnia 02.05.2015 w Zielonej Górze oraz drugi 16.05.2015 w Koninie. Następne kursy w województwie wielkopolskim odbędą się 22 maja w Gnieźnie oraz 30 maja w Kościanie.
Obydwa kursy przyczyniły się do powstania nowych komórek. Przeszkoliliśmy ponad 20 osób, z których większość zadeklarowała współpracę z Fundacją Pro-prawo do życia i organizowanie działań związane z obroną dzieci przed zabijaniem. W Polsce jest bardzo duży potencjał ludzi, którym leży na sercu i sumieniu obrona życia. Widać to m.in. z tego powodu, iż w każdym mieście, w którym organizowany jest nasz kurs, zgłasza się duża ilość chętnych do uczestnictwa w szkoleniu.

Aktualna lista kursów, które w najbliższym czasie zostaną przeprowadzone można znaleźć pod linkiem:

http://www.proprawodozycia.pl/dolacz_do_nas/kursy-dla-proliferow/

Jeśli widzisz, że na liście nie ma Twojego miasta, a jesteś zainteresowany zorganizowaniem kursu napisz do nas na adres: kurs@proprawodozycia.pl

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Mateusz Rosik – wielkopolska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN