Szukaj
Close this search box.

Młodzi przyprowadzają swoich rodziców, by się podpisali – zbiórka podpisów w Tarnowie

W środę 12 maja w Tarnowie po Publicznym Różańcu w intencji dzieci nienarodzonych i o odnowę moralną Narodu Polskiego odbyła się pikieta antyaborcyjna połączona ze zbiórką podpisów pod projektem ustawy STOP ABORCJI 2021.

Zbiórka przebiegała spokojnie. Bardzo mile zaskoczyło nas przybycie Darka – znajomego wolontariusza i fotografa z krakowskiego oddziału Fundacji.

Jak zwykle naszej pikiecie towarzyszyły skrajnie różne komentarze przechodniów. Pozytywnie odebraliśmy fakt, że wśród osób podpisujących się za życiem znalazła się młoda dziewczyna, wyglądająca jakby dopiero osiągnęła pełnoletność. Po złożeniu podpisu chętnie wzięła od nas materiały dotyczące aborcji, a kilka minut później przyprowadziła swoją mamę, która również się podpisała.

Serce rośnie, gdy się widzi tak młodych ludzi odważnie opowiadających się za prawem do życia dla każdego człowieka.

Wiele miłych słów od osób popierających działania Fundacji tylko utwierdza w przekonaniu o słuszności głoszenia prawdy i walki o naszych najmniejszych obywateli, mimo ataków przedstawicieli cywilizacji śmierci.

Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w pomoc przy zbiórce, jak i tym, którzy się podpisali.

Zapraszamy na kolejne zbiórki w Tarnowie.

Pamiętajmy, że obrona życia to nasz moralny i obywatelski obowiązek!

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN