Szukaj
Close this search box.

Mirosław Wielgoś – Herod 2017

Rektor WUM, odpowiedzialny za kształcenie przyszłych ginekologów. Jako Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM odpowiedzialny za śmierć zabijanych tam przez aborcję chorych dzieci.

Rektor WUM, odpowiedzialny za kształcenie przyszłych ginekologów. Jako Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM odpowiedzialny za śmierć zabijanych tam przez aborcję chorych dzieci. Zapytany o ratowanie życia tych maleństw, którym udało się przeżyć „nieudaną” aborcję odpowiada: „W Szpitalu obowiązuje procedura odstąpienia od reanimacji w przypadku terminacji ciąży (…)”. Co więcej nie uznaje się tam nawet zgonu małego pacjenta, bo tylko „(…) informacja o ewentualnej obecności oznak życia odnotowywana jest w historii choroby pacjentki.”

Paradoksalnie filmik reklamowy, zgłaszający jego kandydaturę  na Rektora WUM kończy się słowami: „(…) poszanowanie człowieka. Wiem jak to zrobić!”

 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN