„Tęczowy portal” – to nazwa portalu o tematyce LGBT stworzonego przez niemieckie ministerstwo ds. rodziny. Celem strony według minister Franziski Giffey jest ”zapełnienie luk w wiedzy społeczeństwa na temat mniejszości seksualnych i tożsamości płciowych”. Do 2020 roku ministerstwo przeznaczy na serwis prawie milion euro.
Kompleksowa deprawacja młodzieży
Na stronie dużo uwagi przeznaczono edukacji młodzieży. Opublikowano porady dla nauczycieli o tym, jak mówić o „różnorodności seksualnej” oraz wskazówki dla samych nastolatków.
Kiedy uczniowie będą już mieli mętlik w głowie po deprawacyjnej seksedukacji w swoich szkołach, mogą poszukać „pomocy” właśnie na tym portalu. Znajdą tam porady dla młodych osób, które nie są pewne swojej orientacji seksualnej i tożsamości płciowej.
Na stronie głównej zamieszczono bowiem artykuł zawierający pytania i odpowiedzi na ten temat. Zatytułowano go „Młodzi geje, lesbijki, bi-, pan-, a-seksualni oraz queer”.
Co można w nim przeczytać?
„Skąd wiem, że jestem homoseksualny, biseksualny lub zupełnie innej orientacji seksualnej? A może jestem jednak heteroseksualny?”
Odpowiedź na to osobliwie zadane pytanie brzmi:
„U niektórych to przychodzi nagle (świadomość własnej orientacji seksualnej), u innych jest to stopniowy proces (…) Nawet jeśli nie wiesz, co będzie na przykład za pięć lat, masz prawo teraz żyć, interesować się innymi i zakochiwać się w taki sposób, w jaki ci odpowiada”.
Co ciekawe, następnym pytaniem jest: „czy muszę w ogóle nazywać swoją orientację seksualną?”
Jak łatwo się domyśleć, niemieccy nastolatkowie wcale nie muszą wg autorów tego robić i jeżeli nie mają ochoty, to mogą nie używać takich „etykietek”.
W Niemczech rządzący politycy jawnie popierają postulaty tęczowego lobby. W Polsce również w praktyce niewiele robią, aby je zatrzymać. Szansą na znaczne zmniejszenie agresywnej deprawacji jest inicjatywa ustawodawcza stoppedofilii.pl zakazująca wstępu deprawatorów do szkół. Jeszcze przez tydzień trwa zbiórka podpisów (do 10 lipca trzeba je wysłać na adres fundacji). Kartę można pobrać ze strony stoppedofilli.pl