Szukaj
Close this search box.

Mimo niesprzyjającej pogody, byliśmy widoczni – pikieta w Gliwicach

W dniu 19 lutego 2020 na placu przed dworcem PKP w Gliwicach miała miejsce pikieta Fundacji Pro - Prawo do Zycia przeciwko zabijaniu niewinnych nienarodzonych dzieci.

Morderstwa te są tolerowane przez obecnie rządzącą partię PiS, która mając większość sejmową, a tym samym mogąc zmienić obecnie obowiązującą ustawę i uratować wiele istnień ludzkich nie robi nic w tym kierunku i nic nie zapowiada, że stanie się inaczej.

Pomimo niesprzyjającej pogody, nasza grupa 8 osób (dziękujemy za przybycie nowym działaczom Fundacji), trzymając dwa duże banery, była doskonale widoczna zarówno dla przechodniów jak i przejeżdżających samochodów.

Pikieta przebiegła spokojnie wzbudzając zainteresowanie, przechodnie przystawali i czytali informacje zawarte na naszym banerze (3000 dzieci zabitych za rządów Prawa i Sprawiedliwości). Kilka osób wprost wyraziło poparcie dla naszej akcji.

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na dalsze akcje w obronie życia.

Zdjęcie: Agnieszka Kaczmarek

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN