Mimo niesprzyjającej pogody, byliśmy widoczni – pikieta w Gliwicach

W dniu 19 lutego 2020 na placu przed dworcem PKP w Gliwicach miała miejsce pikieta Fundacji Pro - Prawo do Zycia przeciwko zabijaniu niewinnych nienarodzonych dzieci.

Morderstwa te są tolerowane przez obecnie rządzącą partię PiS, która mając większość sejmową, a tym samym mogąc zmienić obecnie obowiązującą ustawę i uratować wiele istnień ludzkich nie robi nic w tym kierunku i nic nie zapowiada, że stanie się inaczej.

Pomimo niesprzyjającej pogody, nasza grupa 8 osób (dziękujemy za przybycie nowym działaczom Fundacji), trzymając dwa duże banery, była doskonale widoczna zarówno dla przechodniów jak i przejeżdżających samochodów.

Pikieta przebiegła spokojnie wzbudzając zainteresowanie, przechodnie przystawali i czytali informacje zawarte na naszym banerze (3000 dzieci zabitych za rządów Prawa i Sprawiedliwości). Kilka osób wprost wyraziło poparcie dla naszej akcji.

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na dalsze akcje w obronie życia.

Zdjęcie: Agnieszka Kaczmarek

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN