Szukaj
Close this search box.

Mieszkańcy Tarnowa modlą się o całkowity koniec aborcji w Polsce

Dokładnie rok po wyroku TK potwierdzającym wynikającą wprost z konstytucji RP prawną ochronę życia chorych i niepełnosprawnych dzieci przed urodzeniem, zorganizowaliśmy pikietę przy ul. Wałowej w Tarnowie.

Pokazywaliśmy prawdę o aborcji i modliliśmy się za dzieci nienarodzone oraz w intencji nawrócenia zwolenników aborcji, którzy po naszej modlitwie gromadzili się na czarnym proteście żądając prawa do zabijania Bogu ducha winnych dzieci. Nie przerywamy naszej walki o prawo do życia dla każdego człowieka!

Wierzymy, że nasze pokolenie powstrzyma aborcję! Na poniższej relacji możecie zobaczyć jak bardzo prawda i nasza modlitwa dręczyła sumienia zwolenników aborcji: https://www.facebook.com/tarnowikc/videos/1209703402885732/

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN