Szukaj
Close this search box.

Mieszkańcy Oleśnicy potrzebują prawdy o aborcji

Fundacja Pro-Prawo do życia rozpoczęła kolejną akcję antyaborcyjną w Oleśnicy. Tym razem na ulicę tego miasta wyjechał samochód z przyczepą. Informuje on mieszkańców o 23 aborcjach z tzw. wskazań psychiatrycznych, które wykonano w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy od 2021, czyli już po wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Wiele z tych aborcji wykonano na dużych i dobrze rozwiniętych dzieciach. 6 z nich było już co najmniej w 20 tygodniu ciąży. Zdarza się, że dzieci w tym wieku przeżywają swoją własną aborcję i umierają w męczarniach, dusząc się, o czym wiadomo ze świadectw lekarzy i położnych dostępnych w internecie.

Jak na prawdę o aborcjach w Oleśnicy reagują mieszkańcy? Wielu internautów z tego miasta popiera zabijanie dzieci w ten sposób, co widać po komentarzach pod artykułami. Zdarza się również wiele nienawistnych wpisów. Poniżej wypisaliśmy kilka z nich.

Nie prosiłem się na ten świat i użeranie się i znoszenie obecności prawaków, katoli i proliferów nie mogąc ich bez konsekwencji wyeliminować z mojego życia i tego świata”.

Mam nadzieję, że ktoś spali ten samochód z przyczepą

Coś takiego napędzi i nasili nienawiść do proliferów i ich stowarzyszeń, jak najbardziej słusznie zresztą

Znowu opony poprzecinać i farbą zalać

Mają szczęście, że sami nie zostali wycięci

Takie wypowiedzi pokazują dalej obecną w Oleśnicy nienawiść wobec dzieci poczętych, która objawia się nienawiścią wobec tych, którzy mówią prawdę o zabijaniu dzieci przez aborcję – mówi Adam Brawata, koordynator Fundacji Pro-Prawo do życia na Dolnym Śląsku.

Dlaczego taką wściekłość budzi prawda o aborcji? Przede wszystkim zwolennicy tego procederu muszą konfrontować się ze swoimi własnymi poglądami. Z jednej strony twierdzą, że aborcja jest zwykłym zabiegiem medycznym, a z drugiej strony widzą na zdjęciu skutek tego „zabiegu”, jakim jest zamordowane dziecko. Część z tych osób mogło również samemu dopuścić się aborcji lub mieć inny związek z zabiciem poczętego dziecka. W konfrontacji z tym, jak rzeczywiście wygląda ofiara tego barbarzyństwa, u niektórych rodzi to agresję a nawet prowadzi do przypadków przemocy wobec wolontariuszy.

Reakcje internautów potwierdzają, jak konieczna jest akcja uświadamiająca mieszkańców jaką zbrodnią jest zabijanie dzieci w łonach matek. Fundacja będzie kontynuować jazdy samochodem i dalej informować o dzieciach zabijanych poprzez aborcję w oleśnickim szpitalu.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN