Między dobrem a złem – relacja z pikiety

pikieta4Pikieta pod Szpitalem Klinicznych zgromadziła jak zwykle "weteranów", jak i kilku nowych uczestników. Staliśmy z plakatem ukazującym ofiarę aborcji z podpisem "W klinice przy Starynkiewicza zabijają i uczą zabijać chore dzieci". Wielu przechodniów i pacjentów szpitala przypatrywało się zdjęciu tego okrutnie zabitego dziecka.

pikieta4Pikieta pod Szpitalem Klinicznych zgromadziła jak zwykle “weteranów”, jak i kilku nowych uczestników. Staliśmy z plakatem ukazującym ofiarę aborcji z podpisem “W klinice przy Starynkiewicza zabijają i uczą zabijać chore dzieci”. Wielu przechodniów i pacjentów szpitala przypatrywało się zdjęciu tego okrutnie zabitego dziecka.

Jakiś niespełna dziesięcioletni chłopiec z zainteresowaniem patrzył na plakat i pytał idącą z nim matkę “co to jest?”. Ta przyśpieszyła kroku patrząc przed siebie i pozostawiając pytanie chłopca bez odpowiedzi. Dlaczego dorośli odwracają twarz od zbrodni i to szczególnie w momencie, gdy patrzą na nich ich własne dzieci? Tracą niepowtarzalną okazje, by pokazać im różnicę między dobrem a złem.

Profesor Wielgoś w zabijaniu dzieci z zespołem Downa oczywistego zła nie widzi. W jego klinice takie dzieci się zabija.

{flike}

{vsig}galerie/pikieta28czerwca2012{/vsig}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN