Szukaj
Close this search box.

Michelle Williams dostała Złotego Globa dzięki prawu do aborcji?

"Staram się kierować swoim życiem, a nie tylko sprowadzać je do zajść, które mi się przydarzają. Chcę patrzeć na nie, jak na pisane moją ręką (…). Nie byłabym w stanie tego zrobić, gdybym nie wierzyła w prawo kobiet do wyboru. wyboru, kiedy i z kim mieć dzieci" - ogłosiła Michelle Williams podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów, odbierając swoją nagrodę.

Nie padło słowo „aborcja”, ale jest to oczywiste. „Wolny wybór” brzmi ładniej. Kojarzy się bardziej z wybieraniem sukienki na rozdanie nagród, niż z rozszarpywaniem człowieka na części albo zatruwaniem go pigułkami poronnymi. Nie wiadomo czy aktorka Michelle Williams poinformowała w ten sposób, że sama w przeszłości dokonała aborcji, dzięki czemu mogła rozwinąć swoją karierę.

Mogło również chodzić o fakt, że w hollywoodzkim światku premiowani są aktorzy o kontrowersyjnych, proaborcyjnych i lewicowych poglądach i tacy właśnie dostają role i nagrody. Warto tu wspomnieć choćby Harveya Weisteina, znanego producenta przez lata molestującego kobiety. W ostatnich dniach zostały mu postawione nowe zarzuty. Dziś grozi mu nawet do 28 lat więzienia za molestowanie około 80 kobiet. Jednak przez lata Weinstein otaczał się osobami, które doskonale wiedziały o krzywdach, jakie wyrządzał on kobietom. Przez lata panowała zmowa milczenia, przerwana dopiero niedawno.

Ricky Gervais, aktor komediowy prowadzący galę Złotych Globów, powiedział: „Nasza następna prezenterka grała w Bird Box, filmie, w którym ludzie mogą przetrwać poprzez zachowywanie się jakby niczego nie widzieli. Bardzo podobnie wyglądała praca dla Harveya Weinsteina”. Mimo ujawnienia jego czynów, wciąż niezmienna jest hipokryzja w świecie Hollywood. Przedtem, by grzać się w blasku sławy, trzeba było nazywać gwałt pomocą w robieniu kariery. Dziś prawem wyboru nazywa się zamordowanie nienarodzonego dziecka.

Źródło: https://www.dorzeczy.pl/…prezydenta.html
https://www.stefczyk.info/…mysli

Zdjęcie: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America [CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN