Szukaj
Close this search box.

Michał Szutowicz ze „Stop bzdurom” wspiera finansowo przestępców aborcyjnych

Jak się okazuje, skrajna lewica, łamiąca polskie prawo, lubi trzymać się razem. I tak Michał Szutowicz, oskarżony o pobicie kierowcy z Fundacji Pro-Prawo do Życia, zadeklarował przekazanie pieniędzy, które przesłano mu z Zakładu Karnego, aborcyjnemu killing teamowi.

Dostałam zwrot hajsu z ZK w Płocku. Zgodnie z zapowiedzią, żelazna kasa poleci do Aborcyjnego Dream Teamu.” – napisał 7 września na fanpage’u Stop bzdurom sprawca napadu, załączając screen przelewu na kwotę 778,71 PLN. „Kochamy najmocniej na świecie. solidarność aborcyjno kłirowa na zawsze” – odpisały w komentarzu aborcjonistki trudniące się pomocnictwem w zabijaniu nienarodzonych.

Zarówno pomoc w nielegalnej aborcji, jak i bicie ludzi, jest karane prawnie. Doczekaliśmy się na szczęście interwencji w sprawie bicia naszego wolontariusza. Czy doczekamy się skutecznej interwencji w kwestii pomocnictwa w zabijaniu nienarodzonych?

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN