Mężczyzna najpiękniejszą kobietą Holandii, czyli o medialnym praniu mózgów

Jury konkursu miss Holandii uznało za najpiękniejszą kobietę… mężczyznę. Do tej pory mężczyźni przebrani za kobiety brylowali w wielu sportach - lekkiej atletyce, pływaniu i sportach walki. Mężczyźni są na ogół więksi i silniejsi, a także bardziej agresywni, nic więc dziwnego, że panowie nie odnoszący wcześniej w sukcesów w rywalizacji z mężczyznami stali się mistrzami w rywalizacji z kobietami.

Wydawać by się mogło, że w kategorii kobiecość, mężczyzna skazany jest na porażkę. A jednak w Holandii stało się inaczej. Czy dlatego, że w Niderlandach nie ma pięknych kobiet? Wątpliwe. W odróżnieniu od wielu sportów wyniki rozmaitych konkursów piękności trudno poddać mierzalnym kryteriom. Zatem powód, dla którego mężczyzna został najpiękniejszą kobietą Holandii pozostanie tajemnicą jury.

Można się jednak domyślać że przyczyną tego przełomowego wydarzenia było zapotrzebowanie inżynierów społecznych. Od lat walczą oni z zadawnionym przekonaniem, że kobiety różnią się od mężczyzn. Kiedyś marksizm patrzył na wszystkie zjawiska z perspektywy walki klas, dzisiaj ideologia gender patrzy na wszystko z perspektywy trans. Transgresja dotyczy nie tylko dwóch płci. Według panującej ideologii możesz przekraczać wszelkie granice, a płeć możesz wymyślić sobie dowolną. Jeśli zechcesz możesz być wszystkim. „Bądź sobą, oderwij się od wszelkich ograniczeń i logiki”. Media suflują tę narrację nieustannie.

Wielu młodych bez zastrzeżeń przyjmuje ten przekaz. Wiele badań wskazuje, że nie są bynajmniej szczęśliwsi, jest wręcz przeciwnie. Okaleczonych dzieci ciągle przybywa, chociaż w wielu postępowych krajach zorientowano się, że prowadzi to do katastrofy. Jednak wielkie media nie zmieniły swojej narracji, zgodnie z gebbelsowską zasadą, że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.

Przed wielu laty Niemcy uwierzyli, że narodowy socjalizm ich zbawi. Skończyło się to katastrofą. Jakie będą skutki współczesnych obłędnych ideologii?

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN