Media w Ostrowie Wielkopolskim boją się prawdy o aborcji

Ostrów Wielkopolski wydaje się być miastem w którym prawda o aborcji jest cenzurowana. Media omijają nasze pikiety szerokim łukiem.

Dnia 18.03.2015r od godz: 17:00 odbyła się druga pikieta w Ostrowie Wielkopolskim. Organizator pikiety wybrał bardzo ruchliwe miejsce, czyli skrzyżowanie ulicy Wrocławskiej z Kolejową. Jak zwykle użyliśmy baneru, na którym widoczne było abortowane dziecko w 24 tygodniu życia. Swój przekaz wzmocniliśmy megafonem, dzięki czemu słychać nas było w promieniu 300-500 metrów.

Ostrów Wielkopolski wydaje się być miastem w którym prawda o aborcji jest cenzurowana. Media omijają nasze pikiety szerokim łukiem. Czyżby aż tak bardzo bały się mówić i pisać o aborcji, której dokonuje się w naszym kraju? Widocznie musimy jeszcze bardziej wzmóc nasze akcje, żeby pokazać lokalnym pismakom, że warto pokazywać prawdę w mediach.

W każdym bądź  razie, niedługo powrócimy do Ostrowa Wielkopolskiego, żeby ponownie pokazać i mówić o tragizmie aborcji w Polsce.

Jeśli chcesz się włączyć w nasze działania, uczestniczyć i organizować nasze akcje napisz do nas na kurs@proprawodozycia.pl albo wyślij swoje zgłoszenie:

[button link=” http://www.proprawodozycia.pl/zgloszenie-na-kurs-formularz/” color=”blue” newwindow=”yes”] Wyślij zgłoszenie![/button]

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Mateusz Rosik – koordynator wielkopolskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN