Mąż podpalił żonę w zemście za odmowę aborcji

Po 11 dniach w szpitalu Al-Salam w Libanie zmarła Hana Mohammed Khodor, która została podpalona przez męża za to, że odmówiła zabicia swojego nienarodzonego dziecka. Przestępczość aborcyjna w Polsce sprawia, że i w Polsce możliwe są takie akty przemocy.

Hana miała 21 lat i była w piątym miesiącu ciąży, gdy zaatakował ją mąż. Napad wydarzył się, gdy kobieta powiedziała mężowi, że chce urodzić dziecko. Wtedy mężczyzna brutalnie pobił swoją żonę po czym podpalił ją benzyną. Hana leżała w szpitalu 11 dni z oparzeniami trzeciego stopnia, a jej rodzina zmuszona była zbierać na leczenie kobiety, która niestety i tak zmarła.

Co ciekawe, jedna piąta wszystkich rozmówców to mężczyźni. Dzwonią, bo chcą wspierać swoje partnerki albo czują odpowiedzialność za organizację tabletek.” – poinformowały jakiś czas temu aborcjonistki z polskiego killing teamu. Rzecz jasna, “aborcyjnych biznesmenek” nie obchodzi czy ci mężczyźni, co bardzo prawdopodobne, nie zmuszali przemocą kobiet do zażycia pigułek aborcyjnych. Wśród nich mogli znaleźć się nawet pedofile i kazirodcy, którzy chcieli ukryć swój karalny czyn, ale mogli to być ojcowie dzieci, którzy za wszelką cenę ojcami być nie chcieli.

Póki nie będzie karana przestępczość aborcyjna, nie będziemy mieć pewności czy żadna kobieta w Polsce nie dzieli właśnie losu Hany.

Źródło: lifesitenews.com

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN