Szukaj
Close this search box.

Massachusetts: Centra pomocy kobietom nie będą karane za pomaganie

Od ponad roku Rada Miasta Worcester w stanie Massachusetts próbowała wprowadzić prawo, które umożliwiłoby prześladowanie centrów pomocy kobietom. Takie centra oferują matkom darmowe USG, pieluszki czy wózki.

Zwolennicy aborcji i ci, którzy czerpią z niej zyski nie chcą bowiem „konkurencji” w doradzaniu kobietom. Ich rada jest zawsze jedna – zabić dziecko. Wiedzą, że jeśli kobieta będzie miała dokąd pójść, by uzyskać prawdziwą pomoc, to ich zyski zaczną topnieć.

Postawiono więc zarzut, jakoby centra pomocy kobietom miały wprowadzać w błąd, nazywając się centrami pomocy kobietom czy też centrami oferującymi pomoc w zakresie „zdrowia reprodukcyjnego”, skoro nie oferują aborcji. Debatowano więc nad prawem, które miałoby karać takie centra.

Jednakże po 15 miesiącach , 18 października br., większością 7-4 odrzucono ten projekt.

I choć amerykańscy prolajferzy cieszą się z sukcesu, nie należy zapominać, że tylko tam, gdzie aborcja jest legalna lub niekaralna będzie ona przedstawiana jako rodzaj pomocy. Barbarzyństwo, jakim jest zabicie niewinnego dziecka zostaje uznane jako coś pozytywnego. Wówczas w tej odwróconej logice na porządku dziennym będą tak kuriozalne sprawy jak karanie centrów pomocy za pomaganie. Jeśli bowiem zaczynamy od nazywania zła dobrem, to szybko dojdziemy do nazywania dobra złem.

Źródło: https://www.lifesitenews.com/…

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN