Szukaj
Close this search box.

Masowe aborcje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku! Przyjdź na pikietę!

W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, w przeciągu blisko 3 i pół roku zabito w wyniku aborcji 251 dzieci. W szpitalach klinicznych kształcą się młodzi lekarze, którzy już od początku swojej praktyki muszą stykać się z kulturą śmierci i być pod jej wpływem.

W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, w przeciągu blisko 3 i pół roku zabito w wyniku aborcji 251 dzieci. W szpitalach klinicznych kształcą się młodzi lekarze, którzy już od początku swojej praktyki muszą stykać się z kulturą śmierci i być pod jej wpływem. Dlatego w sobotę 16 stycznia br. o godz. 12:00 zorganizujemy pikietę, aby wołać o zaprzestanie barbarzyńskiego procederu aborcji oraz demoralizacji młodych lekarzy. Zapraszamy wszystkie osoby chcące wesprzeć nasz sprzeciw przed Klinikę Położnictwa UCK mieszczącą się w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr. 1 Akademii Medycznej w Gdańsku przy ulicy Klinicznej 1  (LINK)

Apel o zaprzestanie zabijania dzieci wysłaliśmy również do Dyrektora Naczelnego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, pani Ewy Książek – Bator.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN