Szukaj
Close this search box.

Masakrowanie dzieci prawem człowieka?

szczypceHuman Rights Watch oskarżyło Polskę o utrudnianie dostępu do aborcji, pisząc, że jest to przykład „okrutnego i nieludzkiego traktowania osób". Myślę, że „obrońcy praw człowieka" z HRW wiedzą jak wygląda aborcja. Czy miażdżenie i kawałkowanie kończyn, tułowia i głowy kilkumiesięcznych dzieci, nie wydaje im się „okrutnym i nieludzkim traktowaniem"? Czy mordowanie dzieci dlatego, że są podejrzane o Zespół Downa nie wydaje im się naruszeniem praw człowieka?

szczypceHuman Rights Watch oskarżyło Polskę o utrudnianie dostępu do aborcji, pisząc, że jest to przykład „okrutnego i nieludzkiego traktowania osób”. Myślę, że „obrońcy praw człowieka” z HRW wiedzą jak wygląda aborcja. Czy miażdżenie i kawałkowanie kończyn, tułowia i głowy kilkumiesięcznych dzieci, nie wydaje im się „okrutnym i nieludzkim traktowaniem”? Czy mordowanie dzieci dlatego, że są podejrzane o Zespół Downa nie wydaje im się naruszeniem praw człowieka?

Komuniści i naziści chcieli szczęścia ludzkości. Dlatego mordowali tych, którzy nie pasowali do ich koncepcji. Dzisiaj naśladują ich działacze z Human Rights Watch.

Obowiązkiem prawdziwych obrońców praw człowieka jest powstrzymywanie morderców.

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – prawo do życia

{flike}

{fcomment}

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN