Masakrowanie dzieci prawem człowieka?

szczypceHuman Rights Watch oskarżyło Polskę o utrudnianie dostępu do aborcji, pisząc, że jest to przykład „okrutnego i nieludzkiego traktowania osób". Myślę, że „obrońcy praw człowieka" z HRW wiedzą jak wygląda aborcja. Czy miażdżenie i kawałkowanie kończyn, tułowia i głowy kilkumiesięcznych dzieci, nie wydaje im się „okrutnym i nieludzkim traktowaniem"? Czy mordowanie dzieci dlatego, że są podejrzane o Zespół Downa nie wydaje im się naruszeniem praw człowieka?

szczypceHuman Rights Watch oskarżyło Polskę o utrudnianie dostępu do aborcji, pisząc, że jest to przykład „okrutnego i nieludzkiego traktowania osób”. Myślę, że „obrońcy praw człowieka” z HRW wiedzą jak wygląda aborcja. Czy miażdżenie i kawałkowanie kończyn, tułowia i głowy kilkumiesięcznych dzieci, nie wydaje im się „okrutnym i nieludzkim traktowaniem”? Czy mordowanie dzieci dlatego, że są podejrzane o Zespół Downa nie wydaje im się naruszeniem praw człowieka?

Komuniści i naziści chcieli szczęścia ludzkości. Dlatego mordowali tych, którzy nie pasowali do ich koncepcji. Dzisiaj naśladują ich działacze z Human Rights Watch.

Obowiązkiem prawdziwych obrońców praw człowieka jest powstrzymywanie morderców.

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – prawo do życia

{flike}

{fcomment}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN